| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie o solutie sa scap de cosuri si punctele negre de pe fata?
Am incercat sa stau in aburi si dupa sa le storc dar nimic...
Acu ma dau cu o crema dar nu stiu daca isi face efectul
Cine stie creme sau ceva eficient spuneti-mi va rog dau fundita

3 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Stiu eu ceva foarte eficient.laughing; xde la iubitul meudon't tell anyone...deci razalesti foarte marunt castravetii si ii pui intr-un borcan (ce vrei).si adaugi spirt.Aceasta combinatie o dai pe fata.si ti se face o masca.Nu trebuie sa te speli dupa doar o pui pe fata si atat.Bafta!

| blondaa_2641 a răspuns:

Iti recomand un antibiotic "Zineryt" l-am incercat si am fost foarte foarte multumita! La inceput chiar daca ai impresia ca nu este bun de nimic, acesta face mai intai cosurile sa erupa si apoi te scapa de ele pe o perioada mai indelungata! Ca pret este in jur de 30 de lei dar este o suma acceptabila tinand cont ca sunt altele la acelasi pret care nu sunt deloc bune! Eu chiar te sfatuiesc sa il incerci :* FUNDA? Merci si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe blogul meu: http://girl-care.blogspot.com/. Am un post despre puncte negre. Mai multe solutii.