| lol5755 a întrebat:

Crema pentru cosuri "zineryt" trateaza si punctele negre sau doar cosurile?big grin daca nu trateaza si punctele negre spuneti-mi o solutie buna care trateaza si cosurile si punctele negre!

Răspuns Câştigător
| Laura1995 a răspuns:

Din pacate zineryt nu trateaza punctele negre.Iti recomand BREVOXYLwinking

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

E foarte buna. Cel putin mie mia folosit. Si apropo nu e o crema :\. straight face E un fel de solutie apoasa.

| Lullu21 a răspuns:

Nustiu in privinta cremei zineryt dar am auzit un tratament bun pentru punctele negre. Faina de papus-oi bine maruntita te dai cu ea pe fata, si peurma te speli cu apa, dupa ce te speli cu apa te dai cu soc de aloe. Poti folosi si socul de lamiie.
Funda.))