| cristinuta01 a întrebat:

Cine stie pls codul acela pentru telefon ca sa le spuna la toti cei care suna ca am telefonul inchis si eu sa primesc apelul si sa pot suna apoii. stiu sigur ca este un cod nu optiune a telefonului. pls funda happy

1 răspuns:
| AlexC a răspuns:

Anumite telefoane au cod ce intra in meniul debug. De acolo poti seta sonorul (pana ti se sparge difuzorul), vibratia, lumina etc.
Doar pentru vechiile modele de Samsung stiu codul: *#0206*8378#