| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie porecle pentru roberta sau ivascu? si cum se da funda?:X

Răspuns Câştigător
| ionelis12 a răspuns:

Funda dai la cineva care ti se pareca ti-a dat cel mai bu raspuns si vezi ca apar in dreapta persoanei respective o funda gri si dupa ce apesi pe ea se faceportocalie si iti apare cv in care scrie,,Esti sigur ca declari acest raspuns castigator?'' u dai,, Da'' sau,, Nu''.
Robertuta
Roberticuta
Berta
Rebby
Robbi
Robb`
Robertis
Robe`
Ivascuts

2 răspunsuri:
| ionelis12 a răspuns:

Ok mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti gasi porecla dupa nume conteaza dupa cine esti sau cum areti.