| Andreea_Deea_1990_Ls9R a întrebat:

Cine stie povesti de Groaza Sau povestea Samarei?

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Sunt mai multe povesti despre Samara. Dar toate spun ca Samara era o fata adoptata, iar intr-o zi mama ei a dus-o langa un put, i-a pus un sac pe cap, a sufocat-o si a aruncat-o acolo. Intr-o zi o fata si prietena ei se uitau la un film. Dupa ce s-a terminat filmul, a sunat telefonul si s-a auzit 7 zile (adica mai avea doar 7 zile de trait). In acele 7 zile, ea investigheaza cazul casei in care a trait Samara, gaseste un DVD in care ea iese din put, apoi din televizor si o omoara pe fata. Daca vrei sa vezi povestea, uita-te la The Ring.

| lilith666 a răspuns:

Se spune ca era odata o fata pe nume Samara.ea a vrut sa mearga la o petrecere cu masina impreuna cu cele mai bune
prietene ale ei.Au mers ce au mers si... au intrat intr-un tunel.Era intuneric si...s-au izbit de o alta masina si Samara a
murit. Dupa o luna niste oameni, normali, mergeau cu masina pe marginea drumului, pana ce au vazut o fata palida
cu parul negru, lung imbracata intr-o rochie alba lunga si au intrebato:"ce faci acici? Vino cu noi!".Si au luat-o cu ei
in masina:"cum te cheama?"intraba oamenii
"Samara"
Si au mers, au vorbit etc.La jumatea drumului unul dintre baieti o intraba pe Samara:"Stii ce e cu pata de sange de acolo?"
"ACOLO AM MURIT EU!"Si cei din masin au facut accident speriati de ce s-a intamplat. smug