| adry91 a întrebat:

Cine stie sa faca bratarile prieteniei cu nume? as vrea sa cumpar happy si sa-mi spuneti si un pret

6 răspunsuri:
| Ariia a răspuns:

Buna eu stiu. Poi o litera costa un leu. Si la fiecare bratara mia bui inca un leu oricate litere ar avea. Deci de exemplu: 4 litere=5 lei. Eu stau in Baia Mare nu stiu cum ti le-as putea trimite daca ai dori.

| mariaaangelina a răspuns (pentru Ariia):

Ceaoo...cu nume nu ai? happy

| Vasya a răspuns:

Buna! Acum am vazut anuntul! Daca mai vrei si te mai intereaseaza poti intra pe blogul meu http://bp-we.blogspot.com am mai multe modele si daca vrei da add la ID ilove_bpwee
Preturile variaza in functie de cate litere vrei si daca mai vrei simboluri. De EX: adry=4 lei.

| cristinaxt a răspuns:

De ce sa nu inveti sa ti le faci tu;) incearca
http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Buna eu 10 lei bratara cu orice nume doresti!

| Ciochistu a răspuns:

Buna
si eu stiu sa fac daca te mai intereseaza
pretul e intre 4 si 6 lei in functie de cate culori vrei sa aiba scrisul si in functie de cat de groasa vrei sa fie.
da-mi add la alxz_siatat@yahoo.com daca te mai intereseaza