| lucian007 a întrebat:

Cine stie sa ghiceasca in carti? vreau s ieu sa invat dar va rog nu imidati linkuri pe care le gasiti pe google ca le-am citit si eu pe alea dar nu prea am inteles... spuneti-mi voi cum stiti si poate imi dati si un id de mes

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Dragă Lucian, despre ghicitul în cărţi se poate scrie o carte şi tu vrei să ţi se spună totul în cîteva cuvinte?
Şi-apoi cîţi dintre utilizatorii de pe TPU crezi că se pricep, în aşa măsură încît să fii tu mulţumit?
Dacă ai găsit ceva pe google e şi acesta un bun început.
Mai mult de atît nu cred că vei găsi.

1 răspuns:
| seen a răspuns:

Maine mori mi-a iesit un jocker razand cu dinti pan la fund ai crizace ati iese daca ati pica ceva par azi in carti maine ai noroc sa saluti pe cineva

Ps nu exista ghicit in carti e doar o aluzie dupa ce te intreaba pe cai ocolitoare ce are nevoie sa stie despre tine

pps multi bani dati e derau ca sa mai vi la ghicitoare putini dati ede rau canai dat destul pentru dracu

intrebi comisionul dinainte e de bine ca sti ca te jecmaneste doar cat esti disponibil sa dai