| paty132 a întrebat:

Cine stie status de fete care isi iubesc mult iubitul si vrea sa le faca pe altele invidioase? dauuu >funditabig grin

6 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*

El pe mine ma iubeste :X De tine se foloseste winking Degeaba vei avea ce-a trecut prin mana mea winking Fac mereu pe nebuna Sa se-mpuste cate una ! laughing

Continua sa o faci pe proasta,ca o faci bine.Esti prea mik pentru un joc asa mare,Chiar daca-l vei avea langa tine Ramai cu resturi de la mine.

Ai vrea tu da` nu se poate.Yo le am pe toate winking

Ieeteeeeee a dr*cuuuuu panaramaa laughing N-ai nici dintiiiiii [-x N-ai nici vrajealaaa laughing Si te bagi cu el in seama laughing oh go on

Esti o fata cuminte doar pe verticala.Cand stai pe orizontala esti o t*rfa penala.Ma prefera pe mine pentru ca eu n-am sange de t*rfa ca tine winking

N-am sa plec,Stiu ca asta vreti,Pe bune.Am sa raman langa el Pana va umplu de spume :X

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tzine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni !

Crezi ca ma faci geloasa? Nuuu Proastooo ! Nu ma intereseaza laughing)

Moartea întreaba de tine,stiu ca nu-ti convine e placerea mea.Totul ti se trage de la prea mult bine am o presimtire ca patesti ceva

E selectie naturala , cel puternic invinge,
Si succesul nemeritat rapid se stinge,

Esti o venerabila caterinca genetica,
Ne fascineaza mersu' tau de scroafa epileptica

Esti terminata dupa p**a, cum sunt copiii dupa Pokemon.

Stii cevaa?Ma pi* pe tine laughing El face ce face Si vine tot la mine :X Creziii ca te iubeste ? OooOps EroAre ! Pt El esti ca o carpa.Te foloseste,dupa te scuipa si te-arunca winking

Faiiii ta*fo,te-a pacalit ca am divortat.Cu mine nici nu s-a certat ! Orice s-ar intampla pe mine nu ma lasa.Orice i-as face,Tot la mine se intoarce.

Te uiti la mine invidioasa pe sub breton,Si te vad mai pierduta decat un apel pe telefon winking

Pt vOi Pauza Pt miNe Play ! Pt vOi Jet Pt Mine Heyy ! :X

Esti frumoasa Dar esti proasta.Si poti sa stai linistita, Nici macar asta nu te face unica.

Papusa n-are rost sa te complici . Ma Iubeste ! N-ai ce sa mai zici

Te-am mirosit din prima clipa si nu e de mirare Ca esti mai zdreanta de cat presu ma-tii de la intrare.

Pareti frumoase, aproape culte, atat de proaste si din ce in ce mai multe ! smug

Respek toate tarfele care stiu s`o faca,viata e skurta asa ca treci la treaba ! Dar nu suport sa te dai o mare doamna cand defapt tu esti o mare panarama ! :X

Bagi borsorogii in boala si crezi ca probleme n-ai,faci fraierii dupa corpul tau sa planga si te mai intr degeba dc lumea iti sp curva !

Aveti calitatsi aparente sh defecte permanente, snteti fete numite trfe c` va credeti decente

Nuu` t` c0mpara cu mne, vrei s` jucam X sh 0 ? Bine, pun e0 X acum pune`te p` tne: 0
Când o vezi,în mintea ta apare aceeaşi intrebare : oare prietenul ei o iubeşte mai tare?!

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !

Shi iar o sa ma intrebe unde dracu am umblat chatterbox si faza cu fetele n`are rost ca s`aaa fumat sadlaughing

Nu mai sunt copila cu slabiciuni de alta data.Acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra love struck

Trebuie sa iti zic din nou? Eu nu fur inimi, le primesc cadou!

Da` asta mică nu o mai intereseaza că tu te gandestila Ea` !EA o arde nemOtivath ! si se pishă pe grija tha

Tu ma vorbesti de rau.NU am timp de rasul tauu ! Am o treaba IMPORTANTA : Sa devin mai figuranta !

Euu sunt fetitsa lui.PE mine ma iubesteesmug O zi fara mine inebunesteeesmug

Ma tot incearca,m-ataca si s-ascundea,e scandalos.Ma vorbesc toti de parca ma cunosc,fara sa stie cine sunt sau macar cine-am fost !

Nu sunt deloc modesta si ma pis pe tine , nu ma cunosti deci nu vorbi de mine.Nu poti sa ma suporti ? Asta e doar treaba ta. Dar oricum , ia mai date-n p**a mea.

Nu ma prea suporta lumea. OK ! Suuuper taree ! Inca un motiv sa fiu exact la fel in continuare winking N`o sa scapati de mine nici acolo sus,stiai ?smug Ca daca ajung in Iad o sa sar gardu`n Rai happy

●Cand am vrut sa ma ridic am picat.N-am invatat ce-a trebuit...Pacat!
●Zambesc fals happy Stiu ca e ultima data. Incerc sa par fericitaa ! Nu mi-a iesit niciodata .sad
●Nu pierde vremea acum si i'a aminte la ce spun:cand simti prea multe goluri in stomac, ia'ti un portar mai bun.
●De ce a trebuit sa crestem?Nu stii?Parca mai frumos era la stadiul de copii!
●Trebuie sa dai timp timpului pentru a-ti rezolva problemele.
●Îmbrمcat în zâmbete aproape orice om e fals, am crezut în ochi sinceri ؛i, da, m-am ars !
●Oricât de mult ar suna a tragedie, pot să ţi`o spun ca pe o glumă, sau ca pe o poezie. Intens! Priveşte-mă cu interes,adânc în ochi, să vezi răbdarea cu care mă uit fix aşteptând să crapi !
●Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc
●O prietenie ca asta nu se pierde asa usor, a fost o cearta prosteasca si multa invidie venita din exterior
●E-o lume mare afara si tot ce te-nconjoara Te forteaza sa te schimbi,si te va transforma in fiara

Stii ca lumea vorbeste, nu te agita,Fiindca multe si-ar dori personalitatea ta
Sunt mica vrajitoare si tzip de pe covor : Uitee ! Zboor ! Peste târfe si parerile lor !
Baga-ti frate m*ia aia libidinoasa in pi*da,sau mai bine zis,galeata lu` gagikata.N`ai tu treaba cu viata mea si ce fac eu !
Parerea ei conteaza,doar e cea mai buna prietena a ta.De fapt.Esti tu prea naiva,ca e cea mai rea ! winking
Imbracat in zambete aproape orice om e fals,Am crezut in ochi sinceri si, Da! M-am ars ! straight face
E o lume falsa,parca alerg printre minciuni Ca un terorist care o arde trist printre mortaciuni.
Lasa lumea sa vorbeasca,Le arati ca nu-ti pasa.Poate sa zica ce-or vrea.Tu traiesti in lumea ta ! winking
Cuvintele voastre seci nu m-ating nici catusi de putin.E ca si cum ati incerca sa otraviti un sarpe cu venin.
Am invatat sa ma ridic si asta e tot ce conteaza.Acum stiu ca "prietenii" pe la spate lucreaza.Nu am nevoie de perversi si parsivi...Daca barfa ar fi un sport,voi toti ati fi sportivi!
Daca barfa ar fi sport national,toti ati fi olimpici.
Daca parsivii erau fosforescenti,cartierul meu ar fi fost Las Vegas.
Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]
S-a terminat, acum nu mai indur.Faceti figuri ca tarfele cand le pui mana pe cur...Sunteti cristale false care,cand le-atingi se sparg...Gelozie si invidie e tot ce-aveti in cap
Cainii latra,javrele barfesc !
Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU !
Imi d0ream sa fiu mai indulgenta cu unii. Am crezut in barfe cand trebuia sa`mi bag pici0ruu`n gura lumii!
Că sunT invidioşi sau că sunT mincinOşi, În viaţă n`am nevoie De aSemenEa jegOşi De Oameni caRe işi spun deGeaba fraţi. Decât prieteni faLşi,preFer dUşmani adeVaraţi
Te-am ajutat destul,acum am pus capac.Am realizat ca gura ta manca prea mult c***t
Pai tu crezi ca esti bazat,ca ai gura mare-afara hee hee Mai vorbesti odat de mine si o sa ai la cap fanfara feeling beat up Daca tot insisti iti fac si un mic cadou : O sa ajungi la timp record sigilat intr-un cavou winking
Aveti calitati aparente si defecte permanente.Sunteti trfe ce va credeti decente winking
Ma tot incearca,m-ataca si s-ascundea,e scandalos.Ma vorbesc toti de parca ma cunosc,fara sa stie cine sunt sau macar cine-am fost !
Toti ma vorbesc si ma judeca dar nu stiu cum e viata mea.Daca zambesc nu inseamna ca nu este grea.Dezamagita de tot ce vad in fata mea...de zambete parsive si de lumea asta rea.
Ce frumos vorbesti faa ca mai bine ti-ar sta muta winking Ai ochii ca caffeauaa Si picioare parca ai juca la Steaua ! laughing
Nu'vam uitat perversilor,scuzele nu's rezolvare,sa va ierte Dumnezeu ,ca eu nu cunosc iertarea.
Nu inteleg de ce se baga altii,prea multe vorbe,sfaturi,observatii !
Plus c-auzise vorbe care nu-i dau pace.Ca lumea mananca rahat cand n-are ce face!
Nu ma prea suporta lumea. OK ! Suuuper taree ! Inca un motiv sa fiu exact la fel in continuare winking N`o sa scapati de mine nici acolo sus,stiai ?smug Ca daca ajung in Iad o sa sar gardu`n Rai happy
Am venit păşind încet dar o să plec alergând.Că oamenii n-au două feţe…c-au zece…f*tu-i în gât postat la 16 Februarie 2011 18:02

E destul cat am avut rabdare,Nu-ti permit eu tie sa-mi calci viata-n picioare,Ai pierdut tot ce-ai avut candva.Nu regret,ca n-am ce regreta.
Hahaha Foarte frumosss ! Treci prin fata mea cu tar*a ta.Miraculoss :o straight face Dar si periculos Nu te gandesti oare Ca odata si odata tot iti vei cere iertare? Unde va fi orgoliul tau de baiat mare ?
Acum du-te ! Fa ce vrei ! Dar sa nu mai ai tupeu sa privesti in ochii mei
Nu trece minut fara sa zambesc.Chiar credeai ca o sa te opresc?Nu ai vrut sa fi langa mine,Foarte bine !
Acum regreti si tu si eu insa eu mai putin,caci acum un alt baiat pe drum de mana tin.El m-a facut sa uit.sa sper,sa cred in vise,Ceea ce tu mi-ai interzis mi-a deschis porti inchise.
Ce-am iubit acum o luna numai face nici cat o gumalaughing
Tie iti trebuia o sclava,o sa ti-o caut maine,Genul de fata dresata ca un caine
Cu indiferenta ta m-ai facut mai tare,Acum nu-ti convine Dar incet incet calc pe urmele tale Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare.

| CudiDaKid a răspuns:

Iar cand vine vorba de iubire... spune-le ca ma ai pe minesmug

| Clementin a răspuns:

Bãh, puiuţ ireZzistibil!laughinglaughing Eştii mişto, miştoo, miştooo!winking

| PetroKida a răspuns:

Pai. Daca chiar vrei s'o faci geloasa.ai putea sa-ti pui la status ceva in genu
"Cat il am pe el love struck
Ma doare-n cot de altul."

"Te iubesc Beibii

| astamyka a răspuns:

Cu tine vrea o zi cu mine vrea o viata
pe mine ma iubeste u ramai o zdreanta

sper sa fie bunbig grin

| Andreea64547 a răspuns:

Papusa n-are rost sa te mai complici. MA iubeste si nu ai ce sa zici!