| eusuntdana a întrebat:

Cine stie un film de groaza care sa te sperie ffff tare va rog

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Drag me to hell, the grudge, freddy vs jason, 1408-chiar merita vazut, the exorcist. dar cel mai bine vezi trailerele si iti faci tu o parere, eu recomand 1408 big grin

5 răspunsuri:
| pinkroz a răspuns:

Chuck Norisslaughing

| ana233 a răspuns:

Cannibal Holocaust

| LexiLaveil2 a răspuns:

Iti pot recomanda un serial horror. E destul de infricosator, si atunci cand nu te astepti, te sperii. Se numeste "American Horror Story". Eu l-am vizionat, si merita recomandat. Are doar 12 episoade. Il poti viziona si pe vplay. Tin sa mentionez ca trebuie sa iti faci cont.

Ma bucur daca te-am putut ajuta.happy

| BaiatulCuDobermanul a răspuns:

Iti dau eu un film, nu stiu daca tiai uitat Dom 3 dar este foarte strasniclaughing))) Un film placut

| TimeaB a răspuns:

Final destination 1, 2 sau 3........sau filmul ''blestemul''