| rrrbeto95 a întrebat:

Cine stie un film de groaza care chiar sa ma sperie?

14 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Stiu filmul Alien vs. Predator care l-am vizionat si e super, cel putin asa cred eu, dar nu prea e de groaza dar e cu doua specii de monstrii.Vizionare placuta daca te uiti la el!

| aryana1991 a răspuns:

Don't be afraid of dark, my ex2, wrong turn123

| Mary24 a răspuns:

The grudge(1, 2,3)
Final destination(1, 2,3, 4,5)
Let me in
Ghost Ship
Insidious
orphan
Mirrors(1, 2)
Death Tunnel
Silent hill
The abandoned
Triangle
Hounting of winchester house
The child's eye
The ward
Saw(1, 2,3, 4,5,6,7)
Wrong turn(1, 2,3, 4)
Piranha
The crazies
The last exorcism
The children
Case 39
Shutter(2004, 2008)dar vezi ca originalul este 2004, 2008 este o copie :]

The thing
The tunnel
Hope you like it :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The exorcism of emily rose...o fundaaaaa

| Cornulets a răspuns:

Shutter(2008).Drag me to hell.Jennifer's body(asta nu`i cine stie ce.).hm:-?
Unborn(2009) Unnvited.Orphan.The silent hill.etc
uite un site :http://www.cinemarx.ro/filme-groaza/

| Cornulets a răspuns:

Fundapuppy dog eyes?

| byankaa a răspuns:

The omen big grin la filmul asta au facut infart oamenii in cinema laughing da vezi sa fie si partea k exorcista. saw 1 2 3, big grin night of the demons 2010 :Xe super filmul da nu e foarte infricosator da e super fain :X:X deci asta il recomand orkui sa se uite k e mega tare :X carrie :X Hellraiser ii e super fain e k uni care tortureaza oameni l baga cuie in cap le smulge fata rolling on the floor mie mi-a plkt k toate k amras laughing the ring :-ss asta e chiar de groaza sau the grudge eu cel mai mult m-am speriat la the ring si The Gravedancers e k uni care dansau p morminte auu crying ee la asta s te uity daca vrei sa te sperii si la omen

| RaUL5 a răspuns:

Traind printre demoni e cel mai tare

| Dn_Andreea_1993 a răspuns:

Evil Dead :D filmul este din 2013 deci nu stiu daca a aparut inca :( iti las trailerul ca sa iti faci o parere;) http://www.youtube.com/watch?v=BHDJm1D2ELw

| costy_6791 a răspuns:

Iti zic cateva:resident evil 1, 2, joc de groaza:dead space 1, 2

| Love_Adry_1994 a răspuns:

Cine stie filme de groaza?

| Valixwar a răspuns:

Eu iti sugerez papusa chuki (1 si 2 )=Parti.asta chiar o sa te sperie sa mor eubig grin stiu ca multi lau vazutlaughing