| Mihaelaa98 a întrebat:

Cine stie un loc in Bucuresti sau pe langa Bucuresti in care poti sta in masina fara sa te deranjeze nimeni? Vreau un loc dragut in care sa ma vad cu un prieten si sa nu ne deranjeze nimeni ( pentru o discutie serioasa nu altceva)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ar fi doar o discutie serioasa, poti sta in masina si in fata blocului. Nu ai traversa Bucurestiul pentru un loc linistit fara sa fiti deranjati.
Dar hai sa te cred că si eu mai mint cateodata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In parcare la mall la Baneasa, nu te deranjeaza nimeni acolo, de altfel nu cred ca te deranjeaza nimeni atat timp cat parchezi regulamentar

| Cristian_Alex_1995_AZfU a răspuns:

In parcare la un mall unde nu prea sunt masini(automat nu sunt nici oameni)