| biancabyabiancabya a întrebat:

Cine stie un program de descarcat melodii online si gratis?

9 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Este youtube mp3. Si este si online
http://www.youtube-mp3.org/
Intri direct pe youtube si dupa ce iti alegi o melodie dai copy video URL pe videoclip apoi intri pe link-ul de mai sus si dupa ce stergi ce scrie in casuta dai click dreapta si paste apoi apesi pe convert video si dupa aceea dai pe download(scrie acolo in dreapta imaginii de la video).Si asta e tot.
Nu trebuie sa iti mai incarci calculatorul cu programe, care sa mai aiba si virusi pe deaspura.
xoxo

| biancabyabiancabya explică (pentru Elenaaa23):

Nu merge convertul

| Elenaaa23 a răspuns (pentru biancabyabiancabya):

La mine merge. S-ar putea sa fie devina link-ul melodiei pe care l-ai copiat. Uneori se intampla ca tu sa vrei sa copiezi ceva, dar inainte sa mai fi avut si altceva copiat si cand ai dat paste sa iti fi aparut de la ceea ce ai copiat inainte de melodie. Si eu am patit asa. Dadusem copy la o imagine si cand am intrat la youtube mp3 a ramas linkul-ul pe care il copiasem la imagine nu cel de la melodie. Mai incearca o data. happy

| cammm a răspuns:

De aici poti lua melodii
http://promuzic.com/

| vioricavio a răspuns:

Gasiti aici un program cu care puteti lua muzica de pe orice site si in orice format : http://descarcaprogramepc.blogspot.ro/......a-mp3.html

| Monday a răspuns:

Cauta pe Google:Youtube to mp3 Converter si o sa gasesti sigur...
Dai funda?

| Gorass_Mihaela_1982 a răspuns:

Stiu da nu vreau programe de bagat id sau imeluri