| asdasd_4377 a întrebat:

Cine stie un server misto de metin2 privat fara hamachi si in engleza daca s poate ca eu joc unitedmt2 dar e off deocamdata si ma plictisesc... funda celui mai bun

Răspuns Câştigător
| SomeBody12425356 a răspuns:

ApocalipseYT si eu am jucat united. daca vrei iti dau contul meu dar e gol insa sunt lider de breasla big grin
Sa revenim la apocalipseYT are 5 feluri de king cam 20 de arme noi, la +9 ai un fel de aura in jurul tau, si lvl maxim e 250... e in romana
PS. are lei, lupi, tigri de calarit 10 minute cu 250k (sunt la mag general)

4 răspunsuri:
| andreiiso a răspuns:

Imi spuneti si mie servere private plz?

| herousin a răspuns:

Eu am jucat http://www.flyworld2.ch/ dupa parerea mea ie misto sv am lvl 81 otel +9drachen +7 grolli +9 desigur +bonusuri... ie misto incercatil

| LamaieMov a răspuns:

Eu Zic Sa Joci European Metin2 Sau Earth

| DemonSp3ed a răspuns:

Am jucat si eu metin2united dar de cand s-a inchis nu am ce face asa ca uite Metin2Gx e super tare suta la suta tradus in romana mine metin2gx etc sunt multe dar nu prea stiu Metin2Gx: Iteme negustor de arme arme de la lv 1 pana la lv 30 negustor de armuri de la lv 1 pana la lv 48 Magazin General Licori verzi rosi albastre etc Pescar oase de peste scoica etc negustor de carti de toate magiile negustor de bonusuri etc lada oberork carti bonusuri etc are arme legendare Armuri Legendare Posedatabig grin cam atatea are Metin2Gx sper ca o sati placa