| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie UNDE as putea gasi pe net (LINK, va rog) Poza(e) si/sau videoclip cu baiatul de la min. 0:23 respectiv 1:18
https://www.youtube.com/watch?v=HjXCrVi6Z5M?
Funda!

13 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

E un manechin

| anonim_4396 explică (pentru Medema):

Manechin,cantaret,dansator,actor...dar stii unde as putea gasi poza?
Iti ofer si fundita, desigur!

| anonim_4396 explică (pentru Medema):

Nu cred ca ai inteles ce caut : ) ...nu caut poze cu manechine de ceara care seamana cu acel baiat(Lee Taemin) din video, ci CAUT EXACT aceea poza(e) CU EL(nu cu altcineva sau altceva)!

| Medema a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce iti trebuie mai exact?

| anonim_4396 explică (pentru Medema):

Sunt putin obsedata...(doar glumeam happy ) -pur si simplu imi place lookul (dar se poate de asemenea sa fiu si obsedata nu crezi)? : ))

| Medema a răspuns (pentru anonim_4396):

In ceea ce priveste chinezii sau asiaticii de est ...nimic nu ma mai uimeste laughing)) au o tehnica vasta si foarte eficienta de manipulare

| anonim_4396 explică (pentru Medema):

Ce vrei sa spui prin ''manipulare''? si de ce te referi doar la ''chinezii sau asiaticii de est''? Ce ANUME fac ei pentru a (a ne) manipula?

| Medema a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,am ascultat Eminem, 50 Cent, Gaga, si multi alti Veve(americani), si am ascultat un rahat de melodie asiatica din japonia sau china, si am devenit pe loc obsedat ..si tot vream sa mai caut si chestii..si am resusit sa ies din transa laughing, stiu multe persoane care asculta melodii din japonia si china koreea care nu stiu de ce, dar am impresia ca sunt un fel de zombi.

| anonim_4396 explică (pentru Medema):

Voiam sa zic...inafara de a arata bine? : )

| Medema a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt multe pe coloana lor sonoralaughing

| anonim_4396 explică (pentru Medema):

Trebuie insa sa recunoastem ca in afara de lookul sexy(oferit in mare parte de ''figura asiatica'' care ne atrage...) si ne manipuleaza, cum spui tu : ) unii chiar au voce- si piesele au versuri bune(depinzand insa de ''ritmul'' piesei...)

Uite un ex:
https://www.youtube.com/watch?v=ZN5vHT3_yCs
(atentie!-parere personala bazata pe gusturile personale in materie de muzica)
Tu ce crezi?

| Medema a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce cred? Astia au vocile facute pe calculator:))) Una la mana,si a doua la mana, esti prea obsedata sa vezi, scuza-ma, dar si eu as crede asa ca tine daca nu as avea ceva informatii in spate, astae melodia care m-a facut sa fiu obsedat https://www.youtube.com/watch?v=7HW8m3362Ho