| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie vreun tutorial sau sa ma jute prin instructiuni sa modez un PS2 ( nu e slim) e phat sau cum se zice AJUTORR funda mare

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Crede-ma
am facut detaliu cu detaliu cum m-i s-a dat instructiune si tot am ars 2 baterii de PSP pana sa-l fac cum trebuie
e o sansa cam de 40% sa reusesti sa-l modezi daca umblii la baterie
nu merge mereu. Si + de asta bagi bateria "modata" facuta de tine in psp sunt sanse sa se arda cand il conectezi la calculator si faci modarea software tongue

indiferent cat de bine ai face-o
cel mai bine e sa cauti pe cineva care are deja o baterie modata ( cumparata sau facuta )
apoi cand baga bateria lui in pspul tau se incarca ceva in el e gata :p
apoi bagi bateria ta normala si nu-l mai updatezi de loc, ca altfel se duce toata modarea