| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Cine vrea o funda mare meritata cu adevarat?

Ma puteti ajuta?

am o problema foarte mare, diriginta e pe cale sa-mi scada NOTA LA PURTARE din cauza ca mi-am filmat prieteni cum sar peste banci in clasa si i-am pus pe YouTube! cum as putea remedia problema? va rog, deja am sters clipurile!

se poate remedia problema?

PS:diriginta nu este convinsa daca vrea sa-mi scada nota la purtare.

ajutati-ma!

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Spune ca ai sters deja filmul si iti pare foarte rau ca nu te-ai gandit bine la ce consecinte va avea - ai facut de amuzament, fara intentii rele bla bla bla. happy