| GeoMiss a întrebat:

Cine vrea sa devina reprezentant avon? sunt foarte multe beneficii.luati id-ul geo93_avon si o sa va aJut cu cea mai mare placere.

3 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Beneficii mai ales pentru tine, ca se inscrie la tine laughing

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.

| todoilinca a răspuns:

Cine vrea sa devina reprezentant avon in judetul mures poate sa ma contacteze pe id-ul meu todo_ilynka!happyhappyhappysi va promit ca nu o sa regretati