| Buteerflii a întrebat:

Cine vrea sa facem schimb de conturi pe imvu? eu am un cont care este creator dar eu nu stiu sa creez...il dau la schimb pe un cont cu mai multe lucruri...

5 răspunsuri:
| JuiceApple a răspuns:

Baga la imvu 0Pizi0

| Buteerflii explică:

Pe cont am doua seturi(bluze +pantaloni), un tricou, o pereche de pantaloni scurtzi, o peruca normala, 2 peruci emo, o pereche de lentile de contact (sa zic asa), 1 skin normal, 2 skinuri emo, 2 perechi de papuci, un cap mik, o pereche de pozitii, un animal, 10 accesorii, o pereche de gene maaaari, o voce de romani, si o pereche de unghii. oferte?

| Buteerflii explică:

Si 1000 de pc (promocredits)

| jessyka_9063 a răspuns:

Baga id'ul asta...andreeutzaroxanutza...sa il ia toti cei care jucati imvu(fara nobi)

| Delly_6322 a răspuns:

Ti`l dau eu pe al meu
dar daca tu ma minti.thinking

si apoi ti`l dau degeaba.crying
da`mi id tau si mai vbwinking