| CriCos a întrebat:

Cine vrea sa inceapa sc? eu nuuuuuu.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu nu vreaustraight faceM-am cam saturat de ea in ultimii 10 aniwinking

| pwp a răspuns:

Nu vreauuuuuuuuuuuuuuu.mai vreau vacanta. a trecut prea repede!

| Victoria a răspuns:

Trebuie sa fii nebun ca sa vrei sa inceapa scoala in loc sa te bucuri de vacanta, de vara, de soare :X

| Ros3Blu3 a răspuns:

Nuuuuuuu straight face Frateee liceu colegii noii eu nu vreau ...caiete profesori sad nu o sa mai am timp liber nimic mamamamamamamamasad

| Emma a răspuns:

NU, NU, NU si iar NU!
Nu e niciun lucru care sa ma faca sa vreau sa merg acolo!
Abia ast sa termin anul astacryingcryingcrying
Cred ca am sa mooor de nervi!
Bye:*

| JustShadows a răspuns:

Buna!happyPai de ce sa mint 30% nu vreau sa se inceapa scoala, dar 70% abia astept sa se inceapa scoala, nu ca mi-ar placea la scoala in mod special, ci pentru ca ma pot tine de un program fara sa am de ales!hee hee.
Si-am observat ca scoala nu este atat de dezgustatoare pe cat credeam, doar ca nu muncesc eu suficient, caci daca as face-o, daca si tu ai face-o, ai observa ca la scoala nu e atat de rau.
Ai grija de tine si.succes la scoala!happy

Răspuns utilizator avertizat
| dede_6265 a răspuns:

Sincer:d chiar vreau sa inceapa imi este foarte dor de colegi dar intr-o saptamana o sa vreau din nou in vacantalaughing