| Naty_8887 a întrebat:

Cine vreti ca sa cistige la "Romini au Talent"?

Răspuns Câştigător
| cosmin9834 a răspuns:

Eu as vrea sa castige TUTU ADRIAN baiatul acela care canta hip-hop cred ca are talent si are si o poveste impresionanata in spate

12 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai, a ajuns in semifinala Tutu, Alina si Cristina, si grupul Akikai ala, parca!?
Adrian Tutu ar merita sa castige si pentru talentul sau, dar si pentru povestea lui atat de trista, pierderea parintilor e cea mai grea dificultate din viata unui copil, mai ales, e minOr!
Iar Alina si Cristina sunt niste fete care merita sa castige nu pentru povestea lor pe care nu o prea cunosc, ci pentru talentul lor. Au niste voci superbe, ambele! Imi place mult cum canta.
Iar grupul ala Akikai, nu e ceva,, senzational ''.
Acel talent nu e unul care se dobandeste din nastere, ci doar pe parcurs. Fac pariu, sunt sigura ca oricare dintre noi daca ar practica asa ceva intr-un an sau doi am reusi sa facem toate alea. Dar vocile se dobandesc din nastere, iar sportul prin practica.

Sunt sigura ca juriul va alege persoana potrivita!

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Cel mai bun sa castige.dar totusi as vrea Tutu Adrian.un baiat foarte talentat dar cu o poveste de viata foarte trista.

| elizabeth a răspuns:

Adrian as vrea pentru ca... sunt mai multe de zis...

| ellalove a răspuns:

Adrianlove struck.normal

| Maria_8259 a răspuns:

Eu as vrea ca, castigatorul emisiuni sa fie Tutu Adrian:X

| Allexaandraa a răspuns:

Eu vreau sa castige cel mai bun si cel mai talentatwinking.

| Andru1996 a răspuns:

Tutu Adrian:X

| AngelMiley_8855 a răspuns:

Eu vreau sa castige Narcis

| VORTEX a răspuns:

Cel mai bun sa castige big grin

| Denise7 a răspuns:

Tutu Adrian :X:X

| mineadenisa a răspuns:

O spun din toata inima ca vreau sa castige TUTU ADRIAN!

| marieclaire a răspuns:

As vrea sa castige Tutu Adrian, dar chiar cred ca cele mai multe sanse le are Narcis Iustin Ianau.Cu toate ca si el merita big grin
Un mic top al meu :
1. Tutu Adrian
2.Narcis
3.Alin Imre

pacat insa ca Alin nu va fi in finala sad