| YonelaM a întrebat:

Cinee imi zice si mie niste statusuri de despartire de iubit... ca as vrea sa ma impac cu el dar nu stiu cum sa fac? daau funditaaa

2 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

As da timpul inapoi.

| Areen a răspuns:

1."Divorţul" este un joc jucat de avocaţi.
2. Te pierd printre ecouri rupte de cadenţă, diforme gânduri exorcizând tăcerea.
3. Despărţirea trebuie să fie scurtă ca o declaraţie de dragoste.
4. Mie dor sa te am langa mine, sa-ti simt respiratia calda cum imi frange pieptul usor, sa`mi aud bataile inimii cum palpaie in preajma ta, sa-ti gust buzele carnoase, roz deochiate. --> by Me. :O [4 ]
Sper ca te-am ajutat un pic puppy dog eyes. Funda :3?