| Vampii a întrebat:

Cineva mi-a schimbat parola de la id va rog frumos cum pot sa o aflu am dat la forgot password dar numi aduc aminte ce raspuns am dat la o intrebare cand am facut id va rog frumos ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi face nimic, doar dacă nu ai pus un alternative email. Deşi nu cred. Tot ce poţi face e un alt id şi să-ţi pui o parolă mai bună. Parolele nu se sparg pur şi simplu, ai dat tu click pe ceva. Baftă!

| anonima_4990 a răspuns:

Dai jos la mess,, Mi-am uitat parola'' sau ceva de genu ...si iti pune niste intrebari si u trebuie sa iti amintesti cu ce ai raspunsbig grin
fundita?

| dasda a răspuns:

Sa-ti faci alt idbig grin...

| tymo20 a răspuns:

Pai raspunde la fiecare intrebare sigur vei da raspunsul corect daca ai raspuns sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva mi-a schimbatparola va rog frumos ma puteti ajuta sa o gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca aceeasi proplema o am si eu