| publicname a întrebat:

Cineva mi-a spart parola de messenger si a schimbat-o.Am dat forgot my password, dar am uitat ce raspuns am dat la intrebare aiureeeaa straight face stie cineva cum pot sparge un id chiar vreau sa am iarasi id-ul respectiv nu vreau sa mi-l schimb.straight faceva rog frumos

11 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

Fa-ti altul nou. ce pierzi...

| ChibiRose a răspuns:

Mai incearca sa-ti amintesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e onnline el sau cine la spart da cu pagina scam, misulet22 sau www.mirceabondar.com la intrebari si te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa i-mi cautati si mie parola dac se poate pe id madalina_2009_gr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te plangi bai daca esti prost si uti n-ai ce face fa-ti draq alt id si bagai din nou pe niste priteni vezi cati ti minti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. si app "anonim" linkul ala e fals nu merge straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine zice ca nu exista asa programele de spart parle de Ym e fals. EXISTA si chiar pe 'net dar nu va dati sperante ca nu le gaseste toata lumea,,tongue eu cand am fost in tabara a fost si fiica doamnei prof. si ea era rpof d info si ne-a zis si noua.de atunci sparg orice parola tongue asa ca daca vrei te ajut sa iti recuperezi parola :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa iau legatura cu persoana care stie cum sa-mi afle parola de la id?

| publicname explică:

Multe id-uri, chiar il vreau pe cel vechi sad