| SLS a întrebat:

Cineva mi-a tradat increderea, dar este o persoana apropiata: Oare mai pot avea incredere in ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat de prieten ti-ar fi cineva (amic/ iubit/ ruda), tot tu ramai singura persoana in care poti avea incredere.

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De ce crezi că nu ți-o va mai trăda? Odată ce te-a dezamăgit o dată, o va face din nou, și din nou, de n ori. Niciodată nu se va opri. Mereu va există o scuză, mereu va exista un motiv!
Depinde de tine cui îi acorzi încrederea!

| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate.

| Axys a răspuns:

daca tea tradat increderea slabe sanse sa o mai crezi happy ...aici depinde de tine

| Carmen100 a răspuns:

Mai acorda'i o sansa, poate a fost doar o scapare, un accident. Nu s-a sfarsit lumea. Daca se intampla din nou eu personal nu as mai avea incredere in ea.