| Bitzzzz a întrebat:

De ce toti care ai incredere in ei te tradeaza?crying

Oare toti sunt lf?sad

de ce nu pot avea o prietena in care sa am incredere, toate m.au tradatcrying(crying(crying(crying(crying(crying(crying(

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Calmează-te, și nu mai dramatiza atât.
Într-adevăr, majoritatea persoanelor din ziua de astăzi care pretind că-ți sunt prieteni, nu merită încrederea ta.
Încearcă să păstrezi oarecare rezerve, ca să nu ai parte de dezamăgiri.
O seară plăcută!

| Castorul a răspuns:

Ba poti avea, doar ca acea persoana e greu de gasit.
Incerci odata, nu merge. Mai incerci inca odata, tot nu merge. Ideea este sa incerci de atatea ori incat la final ai sa vezi ca o sa gasesti un prieten/o prietena in care sa poti avea incredere si care nu o sa te tradezewinking

| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru ca nu ai gasit tu persoana portrivita, poate pe viitor o sa ai suficienta experinta sa citesti un om dupa vorbe si fapte! Nu toti sunt la fel si e greu sa gasesti persoane sa iti fie prieteni adevarati! Capu sus si mergi mai departe, viata e imprevizibila si nu sti de unde sare iepurelehappy

| Bitzzzz explică:

Multumesc mult ramonakiss

daca vrei lasa-mi id tau intr-un msj

te pup

| RaMoNa_3228 a răspuns:

WoW wow wow tocmai am trecut prin asa ceva si nu e usor deloc poate la tine a fost altceva dar prin ce sh prin cate am yoo nu a mai trecut nimeni sh s-a dovedit a fii ceea ce nu era s-a skb mult dar eu o iub mult dar nu imi calc pe orgoliu
invata sa fii independenta asa vei reusi multe in viata