| YESTERDAY a întrebat:

Ciocolata preferata? De cate ori mancati?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Kinder bueno. Mmmm, o adevărată plăcere pentru simţurile mele.

| Nastia a răspuns:

Africana cu cocos sau banane.foarte rar...

| vali1985 a răspuns:

Ciocolata Rom.
Mananc mereu.

| TheAce a răspuns:

In adolescenta am avut o slabiciune pentru Poiana. Intre timp am renuntat la dulciuri, cu ani in urma. Salate power!

| dragos9234 a răspuns:

Milka.Mananc de cate ori am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al naibii de rar mananc ciocolata. Imi place ciocolata alba si aerata, Milka Luflee e buna si Mars.

| RainboyDash a răspuns:

Nu conteaza daca e facuta de milka, poiana sau cine mai e, imi place ciocolata amaruie

| deya100 a răspuns:

Ciocolata mea preferata este Milka!
Incerco este foarte buna!
Iti mai recomand si: Poiana si Kandia!
happy

| LOwee02 a răspuns:

Ciocolata aerata si cu alune. De obicei prefer Edelnuss, Milka si Heidi. Atat timp cat e dulce, dar nu prea siropoasa si nici prea amaruie, pentru mine e perfecthappy Nu mananc foarte des, nu sunt genul nebun dupa dulciuri.

| Cristinutza234 a răspuns:

Milka...e fff buna( chiar acum mananc) happy