| anonim_4396 a întrebat:

Cit de buna trebuie sa fii cu oamenii, cind isi intorc spatele?

Răspuns Câştigător
| ItsMaxi a răspuns:

Chiar si atunci cand iti intorc spatele, trebuie sa fi bun deoarece asa trebuie sa se comporte firea ta, sa nu plangi doar sa fi puternic un om bun. nu uita chiar si atunci cand ti se loveste obrazul drept, intoarcel si pe cel stang. god is everywhere sweetie love struck

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atât de bună încât să le faci acelaşi lucru! :*. Să te rezumi doar la un 'bună, ce mai faci?' rar dacă vezi că persoana chiar vrea să intre cu tine în vorbă.

| roxkiss a răspuns:

Daca se comporta urit atini cam asa
/ nu te stiu / nu te vreau / nu am idee cine esti.

| mickidutza a răspuns:

Sa te duci si ii sari in spate laughing))glumeamlaughing pai in primul rand trebuie sa tii fruntea sus orice s-ar intampla! deci, nu fa si tu ca si altii, fii tu insuti si mergi ininte! viata nu se termina aici (cred)...laughingsucces!

| loveahhhh a răspuns:

Deloc oamenii sunt niste javre... ignorale...