| OanaG a întrebat:

Cizmulitele crosetate mai sunt la moda? Se mai poarta vara asta?

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

A, bineinteles ca da! se poarta oricand! daca iti place sunt la moda oricand!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mie imi plac, nu stiu daca mai sunt sau nu la moda!

| OanaG explică:

@gux2 : Pentru ce "funtita"?rolling on the floor

| (0$t!n@ a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa moda trebuie sa-ti faci tu un stil al tau, NU trebuie sa copiezi pe cineva sau moda combina hainele, NU te imbraca ca toate fetele fi speciala fa-ti o moda a ta si un stilwinking o sa fii mult mai diferita si speciala ca celelaltewinking

| gux2 a răspuns:

Da eu asa stiu cel putin in cool girl spuneu sa sunt un must al sezonului... funtita?

| funnygirl a răspuns:

Se poarta ce vrei u, cu c te simti bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca mai sunt la moda, dar de un lucru sunt sigura:inca se mai poarta(chiar azi am vazut cateva fete incaltate astfel).