| RalucaAlexandra a întrebat:

Cu ce pot purta cizmulitele crosetate de vara? :).
Poti pune si poze. Cizmulitele astea : http://styleshopper.ro/blog/wp-content/uploads/2009/07/c izme2.jpg. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| thevampirediariesfever a răspuns:

Aceasta noua piesa de incaltaminte se poarta in general cu pantaloni stramti, fie ei scurti sau lungi si cu un top cu imprimeu; incearca sa nu fii prea eleganta, evita rochiile lungi sau cele 3/4, alege mai bine o fusta din denim.

3 răspunsuri:
| NoName8 a răspuns:

Vaaaaai, sunt f dragute astea:X. Pai le poti purta numai cu pantaloni scurti sau fuste scurte, ma refer la fuste mini din blugi, sau pantaloni la fel de scurti. Iar sus, poti purta un tricou dragut sau un maieu dragut. Nu mi se par ca ar merge cu altceva decat ceva scurt:D. Imi plac f mult cizmele acelea:X

http://www.google.ro/......tp?/imgres

si cu ceva de genul, cu volanase merge f bine:>:>. Spor:*!

| Mysteriousdream a răspuns:

Se poarta cu aproape orice. oricum sunt mai mult sport asa ca nu incerca sa le porti cu ceva elegant.o sa iasa un dezastru...incearca cu o fustita scurta de blugi, sau niste pantaloni de blugi(nu conteaza daca sunt lungi sau scurti) pe care la asortezi cu un top dragut. ca sa fie si mai de efect parul til poti prinde intr.o coada de cal si sati pun niste cercei dragutiwinking