| simpleBoy a întrebat:

Click si vot... puncte http://www.fostaprietena.info/? username=35112

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu cred ca in felul asta o s. o faca de ca*at straight face

| anss23 a răspuns:

Tocmai am pierdut un minut din viata citind acea tampenie. Unde e intrebarea?!(:/

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Deci esti penibil. Si nu sunt nesimtita sunt doar sincera. daca tu ai fi pus intr-o astfel de situatie nu cred te-ai simti prea bine. ce drept ai tu sa pui poze pe internet cu acea fata? esti un b*u.sincer. imi pare rau ca exista astfel de specimene!

| foreverANDaDAY a răspuns:

Nu credeam ca exista persoane atat de nesimtite in lume... dar se pare ca m-am inselat...
cum poti face asa ceva? tu chiar nu ai constiinta si demnitate?