| hannne a întrebat:

Cluburi din Bucuresti smechere? Gen sa fie asa misto unde poate merge oricine, da nici prea fancy ca sa nu-mi dau un rinichi

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru minori sunt inaccesibile, indiferent cat sunt de "smechere".

| hannne explică (pentru Violleta2022):

Mama jassmina mai du te sa raspunzi si la altii ca tare enervanta esti, nu despre asta am pus eu intrebarea si crede ma ca nu opresti pe nimeni sa nu se duca daca scrii ca sunt inaccesibile pentru minori

| Violleta2022 a răspuns (pentru hannne):

Probabil ca nu ai fost luata inca de Politie la o razie prin cluburi, de aia nu ai habar. Uite ca se intampla si asta, spun alti copilasi pe aici.

| CP16 a răspuns:

The buddhist club, daca te tine buzunarul si ai cum sa faci rost de invitatie.

| juljewel a răspuns:

Centrul vechi, bound, freddo... in boa si face am vazut si oameni normali