| aadiinna a întrebat:

Cn s`a uitat aseara 22.11.2010 la "comanda la mine" cu baiatul ala alexei din bucuresti... dati`mi si mie id`ul lui sau hi5 ceva daca le aveti va implorr :Xbatting eyelashes :*

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati innebunit toate? numele lui este alexey il mai cheama si victor.nu dau tot numele lui...si id-ul e ala care l-am lasat aici.am zis ca poate va ajut daca il dau dar voi tot inventati lucruri neadevarate! nu il cheama stefan sau ce mai ziceati voi pe aici! incetati cu tampeniile! mie mi-a dat acc pe id-ul ala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra.cum crezi ca ne-ar sta noua sa-i zicem"alexey bag-o pe alexandra in lista". la cate fete au luat id-ul lui poate nu mai merge.asta e.ghinionul tausad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor voi v-ati tampit toate? mai lasati-l pe baiatul ala sa mai respire. daca nu era la emisiunea aia si nu-l vedeati ce faceati? lasati-l sa-si continue viata linistit! i-ati blocat facebookul, hi5-ul id-urile ce mai vreti? este un simplu baiat! daca vedeti ca nu va da acc la id, facebook, hi5 dc mai insistati! asta e! s-a plictisit si el de aceste "admiratoare". si credeti ca va va baga pe voi in seama? nu.va continua tot cu prietenii aia pe care ii are si acum! nu-l faceti pe baiat sa regrete ca a participat la acea emisiune din cauza voastra! gata.incetati disperatelorphbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este unu dintre cei mai buni prieteni ai mei nah muriti de ciuda XoXo rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai da ati innebunit toate dupa el.sac,sac eu am si id-ul si hi5 si m-am sarutat cu el e prietenul meu noi suntem cei mai doriti din cartier, si pe departe si cei mai frumosi e un scump si am si un mesaj pentru el :Mati sa stii ca te ador te pup pe gurita ta aia scumpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fetelor pff...mai usor, nici nu. l cunoasteti, nu stiti nimic de el...
nu mai fiti disperate straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hi5 lui http://aleksey16ro.hi5.com este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suck.me_b1tch.asta este Id-ul lui de messtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in spatele lui chiar se afla o fata frumoasa ba chiar superba.eu am id-ul lui dar e cam greu de luat de la mie.ba mai bine zis nu vi-l dau deloc.PWP DULCE, DULCE PE IUBIREA MEA ALEKSEI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing toata lumea are id lu alexey, a fost cu mine in liceu, si suntem tovarasi de vreo 3-4 anilaughing ce dracu ati inebunitrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si id, hi5 si facebook tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si id, hi5 si facebook tonguetongue oricum are prietena si e frum rau ca el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am de la prietenu lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleksey nu da add pentru ca sia schimbat id-ul si eu il ampe cel nou.

| NaughtyGirl a răspuns:

Alekksutz e id si hi5 e http://aleksey16ro.hi5.com... Funda? mersi.

| Dixii21 a răspuns:

Alekksey ii id lui!:X. fundita.smug

| Zuzylix a răspuns:

Clar DISPERATE jur
fi si tu atent laughing
pe hi5 lui "maa aleksey. raspp. si tuu.ca mnooo.:*:*:*:X:X:X:[[[oricum esti simpatik rauu///]]]]]da totusi rasp. ca mnoo esti fainn...si toate vrem id tau:X:X::*:*: "
Deci numa prost sa fii sa faci din astea
Nici nu va baga in seama
NU VEDETI?
nu-l cunosc si nu o sa am sansa / ocazia si nici nu prea imi doresc
DISPERATE
si un tzaran daca ar aparea la tv toata woww da`mi id tau?
ca el la cum arata si sigur se uita la voi nu ca s-ar uita la minelaughing
doamneeeeeeee

| andrei_7197 a răspuns:

Id-ul lui este azaharya (sunt un amic de-al lui)

| sk8ter a răspuns:

Stiu hi5 luiwinking

| sk8ter a răspuns:

Stiu eu hi5 luiwinking

| vanessa_8356 a răspuns:

Si eu il caut dar nu-l gasesc si eu il vreau daca il gaseste cineva sa mi-l dati si mei plss