| deealove a întrebat:

Cine stie sa compuna poezii?

21 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu stiu cat de bine ma descurc nici nu vreau sa ma laud, dar cred ca stiucat de cat sa compun, am un caiet in care am compus multe poezii de tristete, iubire, dor, amintiri, familie, copii, viata, trairi...imi place sa exprim ce simt in versuri si cu mare placere cand imi vine inspiratia, compun foarte multe poezi si des...nu stiu cata valoare ar avea pentru ceilalti sau daca le-ar placea poeziile compuse de mine, dar eu ma regasesc in multe dintre ele si pentru mine conteazahappy...

| fluturas a răspuns:

Am compus cateva laughing
cand imi vine inspiratia mai scriu si eu in versuri.winking kiss

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu ofer de obicei ofer feedback-uri persoanleor pe car ele intalnesc in workshop-uri, training-uri, etc. sub forma de versuri. happy
Compuse de mine, bineinteles.

| dragutza a răspuns:

Eu, am facut multe poezii! si am inceput si ca un fel de roman, se numeste "ultima iubire" si sunt pe la inceput, ma chinui mult sa-l scriu, pentru ca ma impart intre scoala si roman! dar cand il voi termina va merita tot efortul!

| night_crawler a răspuns:

Arghezi, blaga...etc laughing

| M.madallina a răspuns:

Oricine poate compune poezii, mai bune, mai frumoase... daca ai mintea limpede poti face orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu si sunt foarte frumoase am ajuns ciar la tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din deal sa aud
Sunete de copii
care pe la bat la usi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea e totul nu o poti invinge nu te lasa zice unu ca tu esti iubirea mea. love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu si imi place de aia vreau sa nu ma uite nimenihappy:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doreste-mi moarte, doreste-mi ce vrei tu, caci eu n-am sa te las nici macar de ai vrea. pe ultimul drum.si trebuie ' sa intelegi odata ca inima din piept imi e furata, de un inger ce nu vrea sa primeasca o dragoste adevarata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa compun dar nu prea stiu cateodata cu ce sa incep dar stau si ma gandesc si imi mai vin ideei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu sa compun piezii
stiu sa fac de toate
nu ma poti inlocui
nici cu banii de la rate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sa compin cat de cat am compus intr-un caiet o gramada nu ca ma laud dar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sa compun poezii am compus una are 4 strofe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu.foaie verde ac de brad.
din picioare prosti cad, lenesi trandavesc iar destepti lenevesc, ca tine tine...rolling on the floorrolling on the floorbig grin. sper sa iti placa

| ronaldo111 a răspuns:

I a a coborat din cer pentru este buana dar si rea pentru lume IUBIREA! nu-s daca va place dar am compuso si ieu

| andreyyy a răspuns:

Buna sunt andrey sunt un muzicant vreau sa colaborez cu cineva cu
cineva care sa mi compuna ceva pe anumite teme ceva poezii, am foarte multe negatine foarte frumoase, caut versuri potrivite ofer chiar plata! cauta-ma pe id andreyyy31