| sperantazilei a întrebat:

Colegii mei isi bat joc de mine pentru ca sunt secui. De fapt sunt jumatate secui jumatate roman. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desecuizează-te şi scapi de griji.

1 răspuns:
| WhiteLover a răspuns:

Eu nu cred ca nationalitatea conteaza, este important ce fel de persoana esti tu si personalitatea ta.si eu cunosc multi unguri si am chiar si cativa prieteni rromi(tigani) care au sarit mai repede sa ma ajute decat un roman de-al meu.deci totul tine de caracter, explica-le asta si colegilor tai si spune-le asa:pe cine ii deranjeaza sa te lase in pace, nu ai nevoie de ei.