| MisterさCry a întrebat:

Am nevoie de un sfat. De curand, de fapt astazilaughing am completat in oracolul unei colege. Si..nu mi-am dat seama cand diriginta a trecut pe langa mine si mi l-a luat din mana. A citit ce a citit din el si a a vazut cam multe raspunsuri mai. asa. S-a enervat si a spus ca o sa arate la sedinta tot ce am scris acolo. dar; dupa ce am placat mi-a intrebat colegii daca asa vorbesc eu de obicei si daca acela este scrisul meu. eu fiind o fata cuminte in fata ei dar mai altfel cand sunt cu colegii pot sa gasesc o scuza ceva. ma ajutati putin?

2 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Fiecare om are lucrurile lui personale, iar acel oracol nu ii apartine, deci nu te poate condamna.

| amancer19 a răspuns:

Nu iti fa griji, nu cred ca va arata ...adica nu are dovezi ca ai scris tu, asa fac toti profesorii sa te sperie. si mai ales nu cred ca va face asta daca in fata ii vorbesti frumos si nu e mare lucru pana la urma ce legatura are ce ai scris tu in oracol cu materia dansei, cat de rea poate fi?