| notsurewhoiam a întrebat:

Compatibilataile zodiilor vezi cu cine esti >compatibil::
Compatibilitate excelenta berbec:
Berbec-Gemeni, Berbec-Leu, Berbec-Sagetator, Berbec-Varsator
Compatibilitate excelenta taur:
Taur-Rac, Taur-Fecioara, Taur-Capricorn, Taur-Pesti
Compatibilitate excelenta gemeni:
Gemeni-Berbec, Gemeni-Leu, Gemeni-Balanta, Gemeni-Varsator
Compatibilitate excelenta rac:
Rac-Taur, Rac-Fecioara, Rac-Scorpion, Rac-Pesti
Compatibilitate excelenta leu:
Leu-Berbec, Leu-Gemeni, Leu-Balanta, Leu-Sagetator
Compatibilitate excelenta fecioara:
Fecioara-Taur, Fecioara-Rac, Fecioara-Scorpion, Fecioara-Capricorn
Compatibilitate excelenta balanta:
Balanta-Gemeni, Balanta-Leu, Balanta-Sagetator, Balanta-Varsator
Compatibilitate excelenta scorpion:
Scorpion-Rac, Scorpion-Fecioara, Scorpion-Capricorn, Scorpion-Pesti
Compatibilitate excelenta sagetator:
Sagetator-Berbec, Sagetator-Leu, Sagetator-Balanta, Sagetator-Varsator
Compatibilitate excelenta capricorn:
Capricorn-Taur, Capricorn-Fecioara, Capricorn-Scorpion, Capricorn-Pesti
Compatibilitate excelenta varsator:
Varsator-Berbec, Varsator-Gemeni, Varsator-Balanta, Varsator-Sagetator
Compatibilitate excelenta pesti:
Pesti-Taur, Pesti-Rac, Pesti-Scorpion, Pesti-Capricorn
Eu sunt rac deci >>>scorpionii:::laughing ei bine voi?:*:*

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Taurlove struck si ma potrivesc cu fecioara yaybig grin \:d/

| pwp a răspuns:

Compatibilitate excelenta sagetator:

Sagetator-Berbec, Sagetator-Leu, Sagetator-Balanta, Sagetator-Varsator

nu cunosc pe nimeni in aceste zodii big grin

dar mersi oricum happy

| MaeRi a răspuns:

Eu sunt Leu,dar sa stii ca uneori nu este dupa zodii,eu ma inteleg si cu raci,tauri,scorpioni, pesti si cu balantele uneori nu ma inteleg, deci nu e tot timpu dupa cum zic zodiile.^_~

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi, nu stiam big grin. Hey, si eu sunt rac rolling on the floor)))

| Ciprian a răspuns:

Multumesc!

| winchesters a răspuns:

Mersi chiar nu stiambig grin
Eu sunt berbeclove struck
O seara buna! love struck

| niku93 a răspuns:

Nu exista compatibilitate intre zodii pentru ca nu exista asa ceva,ce *** ma credinciosilor, ori credeti in stele, ori in dumnezeu, hotarati-va odata! mama ei de soarta(get itbig grin).

| Lala20 a răspuns:

Si eu sunt rac! Funda?smugsmug

| notsurewhoiam explică:

Nu trebuie sa va suparati e doar de distractieoh go on si oricum in majoritatea cazurilor chiar e adevarathee hee

| notsurewhoiam explică:

Buuun:Xlaughing

| Shopiaalin a răspuns:

Nu cred in asa ceva :o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt varsator smug sunt compatibila cu gemeni si nu mia stiu ce laughing. pe mine gemenii ma intereseaza devil pff ce as vrea sa fie adevarate astea cu [virgula laughing ] compatabilitatea :-