CONCURS: Castiga un loc la Atelierul de Psihologie sau la cel de Cultura Japoneza!

Dragilor, pentru ca stim ca avem in comunitate si useri pasionati de psihologie sau anime-uri, impreuna cu prietenii de la Fundatia Calea Victoriei ne-am gandit la un concurs special pentru voi.

Puteti castiga un loc la Atelierul de Introducere in Psihologia Inconstientului, fie un loc la Atelierul de Cultura Japoneza.

Ce aveti de facut? Trebuie doar sa ne raspundeti aici specificand atelierul la care doriti sa participati si sa va motivati alegerea facuta.

Va asteptam raspunsurile pana pe 9 mai cand vom face tragerea la sorti si vom anunta castigatorul concursului.

Succes tuturor!

40 răspunsuri:
| DragomirCristi a răspuns:

Doresc sa particip la Atelierul de Cultura Japoneza.
Sunt fascinat de cultura japoneza, de tot ce tine de spatiul nipon!

| Dumitrascu_Catalina_1961 a răspuns:

Atelier de Cultura Japoneza

| PopescuMarilena1982 a răspuns:

Buna ziua! Mi-as dori sa particip la Atelierul de Cultura Japoneza. De ce? Pentru ca imi plac cultura, literatura, limba japoneza si cam tot ce tine de spatiul nipon. Multumesc!

| Vlaic_Diana_1998 a răspuns:

Atelierul de Introducere in Psihologia Inconstientului. Imi place sa descopar cat mai multe legat de mintea umana, pe scurt, asta imi doresc.

| andrailiescu a răspuns:

Salutare big grin. Ma intereseaza Atelierul de Introducere in Psihologia Inconstientului deoarece doresc astfel sa aflu mai multe despre mine si despre misterele mintii umane in genere. Tin sa mentionez ca apreciez proiectele si atelierele Fundatiei Calea Victoriei, unde am urmat si alte cursuri. La inceputul anului am fost interesata de atelierul de psihanaliza, dar programul nu mi-a permis sa particip. Va multumim pentru oportunitatea de a obtine o bursa la ateliere si sper sa fiu unul dintre castigatori!

| TPU.ro explică (pentru andrailiescu):

Felicitari! Tu esti castigatorul locului la Atelierul de Psihologie.

| DianaBeatricev a răspuns:

Atelierul de introducere în psihologia inconștientului.
Sunt interesata de subiect.

| Danac69 a răspuns:

Buna,
Doresc sa particip la Atelierul de Introducere in Psihologia Inconstientului.
Un domeniu interesant, complex, despre cum poți explora si intelege universul
minții in dorinta de a te cunoaste pe tine însuți.
Multumesc

| pisicutapispispi a răspuns:

Doresc sa particip la Atelierul de Introducere in Psihologia Inconstientului deoarece am citit multe cari de psihologie si niciuna despre inconstient si puterea mintii ceea ce ma interesează cu desăvârșire. Va multumesc!