| doubleb a întrebat:

Concursu la coca cola... daca scrie sub capac o sticla am luat o sticla daca scrie premiu? ce se castiga? la mine asa scrie sub capac premiu

2 răspunsuri:
| Elennaelle a răspuns:

B. Premiile tip STICLA
8.4. Participantii care gasesc sub capac mesajul "PREMIU", au castigat pe loc o Coca-Cola 0.5 L Pet si o pot
revendica, in baza capacului promotional castigator, din magazinele identificate ca si centre de revendicare a
premiilor prin materialele promotionale specifice Campaniei
8.5. In cazul revendicarii simultane de catre un participant a unui numar de premii de tip Sticla mai mare de 10,
participantul trebuie sa prezinte bonul sau factura fiscala sau alt document care sa faca dovada dobandirii sau
achizitionarii unui numar de Produse Promotionale cel putin egal cu numarul de capace castigatoare. Din motive
logistice, in acest caz Organizatorul isi rezerva dreptul de a oferi participantului sticlele castigatoare in termen de
2 zile de la data revendicarii.

| oxi a răspuns:

Ciao, si eu am gasit acum cateva zile la o sticla de 0, 5 l mesajul:*premiu* am intrebat la OMV, la Real, mi s-a raspuns ca nu participa la promotie. am sunat la nr ce apare pe site si suna ocupat. pe site Coca Cola nu gasesc nimic referitor la vreo promotie care sa aiba si acest mesaj, doar cele la care se trimite sms, cu cod unic, si promotia se termina azi.