| popescu_9120 a întrebat:

Daca am un capac de coca-cola pe care scrie PREMIU, ce am castigat? o sticla de 0, 5 cumva? la pepsi cand castigi o sticla de 0, 5 scrie `sticla 0.5`. la cola cum e? ce e premiu? laughing) poate am castigat chiar excursia

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

AI castigat o sticla de 0.5, du-te la magazinele participante si intreaba daca iti dau sticla, la mine au bagat scuza: Nu mai avem in stocoh go on, poate tu ai mai mult noroclaughing

4 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Intr-a pe site si vezi acolo ce promotie e big grin, funda?:

| 亚历山 a răspuns:

Salut!
Te duci la un magazin si intrebi sa-r putea s-a castigi mai mult de cat un pet de 0, 5 de Coca Cola [daca scrie doar''PREMIU'']

| andr3y_4830 a răspuns:

E la fel, citeste pe eticheta de pe sticlahappy la ambele ai castigat o sticla de 0, 5big grin