| AlexandruIan a întrebat:

Concursurile pe facebook, ce parere aveti despre ele? De pilda asta?
https://www.facebook.com/pages/Anunturi-romanesti/763903 856963395?fref=ts

2 răspunsuri:
| oana1238105 a răspuns:

Eu una nu am participat niciodata, deci nu prea pot spune ceva. dar in opinia mea cred ca sunt sanse mici sa castigi. oricum sunt concursuri dragute si atunci cand chiar castigi, ei bine, vei participa la mai multe. oricum parerea mea e ca nu ai nimic de pierdu t daca incerci. oricum din atatia participanti doar 1 castiga deci nu trebuie sa fii trist daca nu castigi tu. Oricum eu am o parere buna ca se mai organizeaza si astfel de concursuri. Succes daca vrei sa te inscrii happy

Răspuns utilizator avertizat