| Alma_5439 a întrebat:

Considerati ca ati trait o intamplare fantastica. Nu conteaza la ce va ganditi. Vreau sa aud povestea voastra. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| lauriss86 a răspuns:

Nu stiu daca e fantastica dar e curios, mi s_a intamplat si nici acum nu imi vine sa cred cand imi aduc aminte.acum cativa ani vorbeam cu un tip el era din oltenita, intr-o seara m_am certat cu el si i-am sters numarul, mi-a dat un mesaj si cand am tastat numarul sa ii raspund am format in loc de 788, 799 m_a sunat o tipa, si i-am explicat ca eu i-am dat msj iubitului meu florin.la care ea... aaaa tu esti iubita lui florin.eu daaalaughingea aa da el din oltenita e var_miu eu stau in Bucuresti eu daaa.e student la,eu daaa! mama ce coincidenta,care era treaba de fapt dupa ce m-am impacat cu iubitul meu am inceput sa ii spun, ca vorbesc mereu cu vara_sa ca ne dam mesaje de genul abia astept sa te cunosc etc el mah careee? pana cand m-a sunat cineva laura? daa sunt eu florin! din oltenitalaughingdar nu te cunosc de ce spune vara_mea ca suntem impreunalaughingsi atunci l_am intrebat numele de familie, coincidenta mare!laughinga fost mai mult decat ciudat dar si la fel de amuzant

3 răspunsuri:
| Sharlyzz a răspuns:

Intamplare fantastica :Sa iau 10 la geografie laughing)

| BeyondTheMusic a răspuns:

Întâmplare fantastică?
Hmm.
Păi, eram la calculator şi am citit întrebarea asta.
Fantastic! Am şi răspuns la ea.

| Alma_5439 explică:

Poate vreti si funda.