| kiiiddulets a întrebat:

Constanta hier.laughing) Stiti cunva daca s-a deschis patinuarul de la Palatul copiilori si cat este intrarea + inchirierea patinelor in timpul saptamanii nu in week-end.:d mersii mult dau fundita.love struck

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Poti merge la patinuarul de langa parcul primariei, asta in cazul in care nici acum nu s-a deschis cel de la palatul copiilor (poate aici unde zic eu e mai ieftin decat acolo)
Costa 30 sau 35 de lei(30 in timpul saptamanii si 35 in weekend) cu patine cu tot.

| PandaCrusher a răspuns:

Nu s-a deschis sad