| Anonimaa27 a întrebat:

Converse sau Vans? Argumentați pls

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ca si calitate? Sunt cam la fel, deci alegi strict dupa model.
Dupa gusturile personale, Converse. Arata extrem de bine, merg cu aproape orice, tin bine. Am vreo 4 perechi si-ti spun ca n-am nicuun fel de problema.
ba chiar, sa-ti zic ceva care poate-ti suna a fantezie. laughing Dar am patit sa ma stranga alti pantofi si sa-mi faca o mini basica pe care alti pantofi mi-ar fi iritat-o, dar pe bune iti zic, cand am purtat conversii parca am simtit ca-mi maseaza bubita. laughing