| AnaBejenaru a întrebat:

Copii,ce stiti de decontarea abonamentelor pe 2013? S-a decontat o parte,da,dar restul de bani, se mai deconteaza? Multumesc :*.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca nu, oricum la mine au decontat si cate 5 la suta pe unele lunia sta insemnand 2-3 lei...pur si simplu, isi bat joc.

| AnaBejenaru explică (pentru anonim_4396):

Daaa,asa este.Si oricum, din cate am inteles, din septembrie, se va schimba totul in ceea ce priveste decoontarea abonamentelor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaBejenaru):

In ce sens se va schimba totul?

| AnaBejenaru explică (pentru anonim_4396):

Ni ni se vor da toti banii, doar jumatate, sunt cateva articole pe google, legate de asta.

| madalina09mady a răspuns:

Nu se mai deconteaza, asa am auzit! acum nu stiu o sa vedem cand incepem scoala laughing)