| NoSwear a întrebat:

Copii daca aveti un cod webkinz si nu il volositi dati-mil mie va rog frumos/ Eu nu am preferinte la animalute dati de care aveti. Am nevoie urgenta de un cod sau cont, dar contul sa nu fie expirat. V-as multumi foarte mult, iar daca o sa-mi cumpar un animalut webkinz o sa ii dau codul celui ce mi-a dat primul un cod nefolosit.

1 răspuns:
| SoSweetDreamsXD a răspuns:

Vezi daca e bun
2URZRZEY
Sau incearca sa le iei dea ici->http://www.youtube.com/watch?v=_qMwcEMwWaU&feature=related
:)