| anonim_4396 a întrebat:

Copiii sub 14 ani au voie sa mearga la cinema fara insotitor?

4 răspunsuri:
| girls97 a răspuns:

Buna da au voie sa mearga eu am fost de multe ori sh am 14 ani jumate big grin pwpii:X

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Buna,normal ca au voie sa mearga la cinema fara insotitor big grin

| andreutzsa a răspuns:

Da sigur ca da! Eu ma duc chiar maine cu doua prietene de-ale mele! Du-te si distreazate cu un frumos film 3d daca vrei!

| babbysmil3ey a răspuns:

Da,sigur happy. depinde ce film se difuzeaza daca este peste 14 ani si are o varsta anume filmu de ex + 18, na.i voie.:*
sper, ca te.am ajutat.:*
bye.