| anonim_4396 a întrebat:

Cosmote, Orange sau Vodafon? De ce? Care este mai folosita? Am observat ca si Orange-ul a inceput a avea multi abonati, deci? Cosmote-ul numai e la putere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orange.Din cati cunosc eu toti sunt pe Orange, si cunosc o gramada.Altii care au cosmote/Vodafone au si nr de Orange care il folosesc cel mai des. Success in a te decide!

1 răspuns:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Sorry ca-ti spun, dar Cosmote-ul nu a fost nici odata la putere laughing! Faza este ca dau multe reclame cu Smiley pentru publicitate tocmai pentru ca n-au clieti! Vodafon...is scumpe si nu prea ia nimeni, deci ORANGE! Si eu sunt pe Orange! Sunt preturi bune, oferte faine si merita! Telefoanele sunt super rezistente! happy Iti recomand Orange, acum e decizia ta! bye :*! fundita?