| alex921 a întrebat:

Cosurile de spate?:O:O:O.cunoaste cineva vreun remediu? am incercat multe creme...se mai duc din ele... dar tot reapar

Răspuns Câştigător
| Debb a răspuns:

Lasa-le in pace! Si eu am avut cosuri pe spate si le tot rupeam si stateam cu mana pe ele si dupa ma dadeam cu creme etc. Lasa-le asa ca ele trec singure. Nu le mai da cu nici o crema. E mai bine sa le lasi asa uscate.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tamponeaza zilnic zonele afectate cu o bucata de vata inmuiata in spirt(pentru spate ar trebui sa fie suficient).In cazul in care nu le va face sa dispara complet, numarul lor va scadea considerabil.