| Blackbuterfly a întrebat:

Cre` stie cat costa o carte Twilightlove struck? Dau fundoacawinkingSi de unde le pot cumpara sin Arad?

Răspuns Câştigător
| MilyHarunto a răspuns:

Pai,costa in jor de 50 de lei, unele cu 7 lei mai mult, altele cu 3 lei mai putin! Le poti cumpara din librarii, Kufland, Carrefour.

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Http://www.dol.ro/magazin/magazine-diverta

Uite aici, eu zic că de la Diverta, caută adresa. Nu ştiu sigur preţul, dar mai mult de 50 de lei nu dai. Ştii că s-ar putea să fie şi o ofertă, să cumperi toată saga la un preţ în jur de 160 de lei. Mergi şi tu până la Diverta căci eu cred că încă se mai află în stoc, dar nu sunt din Arad...

| uNKN0Wn a răspuns:

Costa 25 lei tongue [poate 35tongue
bft!
PS: Gasesti pe net!

| DiannaDia a răspuns:

O carte costa 50lei sau 55 lei.le poti cumpara de la librarii, sau daca nu faci comanda de pe net.

| Silver14 a răspuns:

Depinde de care carte Breaking Dawn in jur de 60-70 lei Eclipsa in jur de 50 lei New Moon tot 50 lei si Amurg 45 lei nu stiu de unde se pot cumpara din arad sper ca ti-am fost de foloswinking