| Rebbbeca a întrebat:

Cred c am-am electrocutat.Am vrut sa bag ceva in priza dar a facut scanteie de aia? Mi se poate intampla ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Nu ai nimic, dar fii atenta spune-le parintilor pentru ca daca te curentai puteai sa mori.
Spune-le sa cumpere o alta priza
Ps big grinaca te curentezi mori pe loc nu dupa o perioada de timp

4 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Nu te-ai electrocutat, stai linistitalaughing
Ai simtit ceva, ca o ciupitura mai puternica cand ai bagat acel ceva in priza? Daca nu insemna ca nu te-ai curentat si daca te-ai fi curentat nu se poate intampla nimic.

Multumesc!

| XVCDG a răspuns:

Da este ceva grav, am mai auzit despre sitiatii de genul asta. Electrocutarea afecteza cromozomi, se pot suferi mutatii la nivelul genelor de pe cromozomul 46 al omului.Se poate micsora cantitatea de cheratina produsa de corp, adica substanta din care sunt constituite parul si unghiile si exista un procent de 4% si in piele.In gel mai rou caz ai putea cheli si ti-ar cadea ungile pentru totdeauna. Sper ca te-am ajutat.

| XVCDG a răspuns:

Glumeam nu e nimic grav laughing

| onnylife a răspuns:

Nu stai linistita nu e nimic gravhappy
(FUNDA?)